Stowarzyszenie

Stowarzyszenie Góry Kultury zrzesza ludzi którym jest nieobojętna pozycja Tarnowskich Gór. Mamy pełną świadomość unikalnego charakteru Ziemi Tarnogórskiej, jej walorów ale i wad, czy problemów, czekających na pozytywne rozwiązanie.

Nasze wysiłki są skierowane na szukanie i ukazywanie racjonalnych możliwości dla tego miejsca. Celem naszego działania jest szeroko rozumiana kultura jej priorytetowy, systematyczny rozwój, dzięki któremu nasze miasto ma szansę stać się atrakcyjnym miejscem na mapie Polski zarówno pod względem turystycznym, jak i ekonomicznym. Wierzymy, że ciężką pracą, wspólnym wysiłkiem oraz jasnym i czytelnym przekazem jesteśmy w stanie to osiągnąć.

Członkowie stowarzyszenia od lat pracują na rzecz Ziemi Tarnogórskiej, organizując szereg wydarzeń kulturotwórczych, czy edukacyjnych. Rzetelność oraz uczciwość podejmowanych dotychczas decyzji to atut, którym należy się szczycić oraz wykorzystać w działaniu na rzecz rozwoju miejsca, w którym żyjemy. Stale współpracujemy z naukowcami oraz autorytetami w dziedzinach ekonomii, kultury, turystyki, rekreacji oraz sportu.

 

Masz pomysł?

Chcesz z nami działać?

Napisz! Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 


Z kim współpracujemy:

   

 

    

      

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. https://www.youtube.com/channel/UC62MCaCQJyV0Dt16OAYGshw

JoomShaper