.

Wystawa fotografii Anki Wilk KobieCykl

7 kwietnia, godz. 18:00, Centrum Kultury Ślaskiej w Nakle

Kobiecość to stan boski – nieboski, nieodgadniony. Twarze, miraże osobowości warstwa po warstwie odkrywa Anka Wilk. Artystka niepokorna i surowa. Miłuje się w minimalizmie, zgaszonej kolorystyce i przede wszystkim w realizmie. Nie przeszkadza to jej jednak tworzyć portrety pełne piękna, subtelności i emocji. Obrazuje kobiety silne, dzikie i mądre. W dobie sztuczności i blichtru, wilk w prostocie odnajduje magie.
Artystka surowa, nietuzinkowa, charakterna – Anka Wilk. Ukończyła projektowanie graficzne na Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie. Jej krótki romans z malarstwem przesłoniła jednak prawdziwa namiętność – fotografia.
Portretując swoich modeli odsłania pełną gamę piękna jak i ludzkich słabości. Współpraca z Małgorzatą Duras, autorką projektu Duras Design (biżuteria recyklingowa ) zaowocowała wystawą „Resztki świata”.
Fotografowie z PhotoVoque docenili jej prace w tematyce kobiecości.
Swojego funpage założyła kilka lat temu pod nazwą "wilk".
Fotografuje ludzi, którzy inspirują ją wizualnie i mentalnie.

Wystawa potrwa do 5 maja 

https://m.facebook.com/wilkautor/

http://www.vogue.it/photovogue/portfolio/?id=139984 

Podczas wernisażu wystąpi Karolina Michalska.

Wokalistka z 14 letnim doświadczeniem na scenie. Zaliczyła wiele festiwali i dużych scen z pozytywnym skutkiem i laurami. Upartość i miłość do muzyki pomagają jej dotrzeć do uszu słuchaczy. Jej teksty opatrzone są szczerą inspiracją z życia codziennego, a dźwięki najczęściej wymyśla jadąc autem lub śpiąc. Dziwna, kontrowersyjna i pokręcona. 
Zaśpiewa znane utwory przy akompaniamemcie młodego, zdolnego gitarzysty Wojtka Bembenka.

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. https://www.youtube.com/channel/UC62MCaCQJyV0Dt16OAYGshw

JoomShaper