.

Zeszyt edukacyjny "Bal w Pałacu"

Właśnie ukazała się nowa publikacja Stowarzyszenia "Góry Kultury" - zeszyt edukacyjny "Bal w Pałacu". To propozycja dla najmłodszych dzieci. Forma zeszytu zawiera krótkie historyjki, gry, zagadki Tematem jest Guido von Donnersmarck oraz jego dzieje.
Historia wpisuje się w uniwersalną narrację o bogatych książętach (Guido) , królewnach pochodzących z ubogich rodzin (Blanka), wspaniałych pałacach (Mały Wersal).
Wychodzimy z założenia, że takich historii nie musimy szukać daleko, bo mamy je na własnym podwórku i w ten sposób, operując znaną symboliką możemy dotrzeć do najmłodszego odbiorcy. Efekt edukacyjny osiągnięty.

Bezpłatne egzemplarze zeszytu są do pobrania w Muzeum w Tarnowskich Górach, Tarnogórskim Centrum Kultury, Bibliotece w Świerklańcu, w Miejskiej Bibliotece w Tarnowskich Górach.
Stowarzyszenie zaprasza także do kontaktu bezpośredniego (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ) w celu uzgodnienia terminu odbioru zeszytu.

Projekt został dofinansowany ze środków Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach, Tarnowskie Góry Urząd Miasta oraz FIO Śląskie.
Patronat honorowy objął wójt Gminy Świerklaniec Marek Cyl Świerklaniec Urząd Gminy

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. https://www.youtube.com/channel/UC62MCaCQJyV0Dt16OAYGshw

JoomShaper