.

Konkurs dziennikarski dla uczniów

Zapraszamy uczniów szkół średnich do udziału w konkursie dziennikarskim i fotograficznym w ramach Gra miejska śladami wojsk brytyjskich w czasie plebiscytu
Konkurs polega na wyborze jednej z 3 poniższych opcji i przygotowaniu:
1) tekstowej relacji z gry (maksymalnie 2500 znaków) lub
2) fotorelacji z gry (format jpg, maksymalnie 35 zdjęć) lub
3) relacji tekstowej z maksymalną ilością 2500 znaków wzbogaconej fotorelacją
Pkt 1 i 2 dotyczą pracy indywidualnej, pkt 3 jest dedykowany dla zespołów dwuosobowych.
Nagroda główna: publikacja relacji tekstowej i zdjęciowej w tygodniku Gwarek (wydanie papierowe i internetowe) oraz na stronie internetowej i social mediach Stowarzyszenia Góry Kultury oraz Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Tarnogórskiej. Ponadto zwycięska fotorelacja zostanie zaprezentowana na wystawie w holu Hostelu Młotek i Perlik (czyli dawnej mesy oficerskiej żołnierzy brytyjskich).
Teksty i zdjęcia należy przesłać do 28 czerwca do 23:59 na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – tak, aby zdążyły znaleźć się w wydaniu papierowym w dniu 4 lipca.
Teksty należy wysłać w formacie PDF oraz WORD, zdjęcia można jako link do wetransfera, do tekstu należy dołączyć dane kontaktowe oraz wiek.
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. https://www.youtube.com/channel/UC62MCaCQJyV0Dt16OAYGshw

JoomShaper