.

Koncert ZIMOWA

Stowarzyszenie Góry Kultury i Kosmata zapraszają na koncert - 21 stycznia, 20:00 KOSMATA
☆━┈┈━☆☆━┈┈━☆☆━┈┈━☆☆━┈┈━☆☆━┈┈━☆
Zimowa to projekt, który tworzą wokalistka Aneta Maciaszczyk i instrumentalista Michał Mentel. Podczas koncertów towarzyszą im także: Michał Husak - gitara oraz Jakub Buczek - bas/sampler. Ich muzyka to mieszanka chłodnej, przestrzennej elektroniki z brudnymi gitarami w nieco odrealnionej formie nawiązującej do brzmień z przełomu lat 80. i 90.

6 maja 2015 premierę miała ich debiutancka płyta "Cover the fall" wydana dzięki wspieramkulture.pl Album dostępny jest w sieci Empik, Media Markt, Sonic Records oraz digitalnie n Spotify, Deezer, iTunes i innych.

Twórczość Zimowej prezentowana była kilkakrotnie na antenie radiowej Trójki przez Piotra Stelmacha w jego OFFensywie, a 28 listopada odbyła się także OFFsesja z udziałem zespołu. Dotychczas zagrali m.in. na festiwalu OFF Camera, Alter Fest, czy Cztery Pory Roku, a także wiele koncertów klubowych.

https://www.facebook.com/events/118519311838875/


Bilety: 10 pln

start: 20:00

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. https://www.youtube.com/channel/UC62MCaCQJyV0Dt16OAYGshw

JoomShaper